Neprihlásený

Ponuka služieb

Doučovanie

Doučovanie je určené tým klientom, ktorí sa chcú zlepšiť či už konverzácii, rozšírení slovnej zásoby, gramatiky alebo len vysvetliť učivo, ktorému neporozumeli. Lekcie sú individuálne alebo skupinové, podľa požiadaviek klienta.

Príprava na maturitu, reparát

Máte nejasnosti v gramatike? Chcete si precvičiť rozprávanie na maturitu, zlepšiť sa v počúvaní, písaní? Práve pre Vás je určená naša príprava na maturitu, ktorá prebieha individuálne alebo v skupinkách aj s Vašimi priateľmi.

Čaká Vás reparát z cudzieho jazyka? Potrebujete si zopakovať všetko potrebné na jeho úspešné zvládnutie? Práve pre Vás sme pripravili možnosť absolvovať hodiny s lektorom, ktorý s Vami prejde všetky oblasti, z ktorých bude reparát pozostávať.

Príprava na pohovor, životopis

Meníte zamestnanie, ste bez práce a chcete sa uchytiť na trhu práce, alebo nemáte životopis v cudzom jazyku? Vyskúšajte našu prípravu na pracovný pohovor, na ktorej si precvičíte reálne podmienky pohovoru podľa danej pracovnej pozície. Pri absolvovaní kurzu získate vypracovaný životopis zdarma.

Príprava na certifikát

Snívate o certifikáte z cudzieho jazyka, ale máte obavy z jeho priebehu? Pre Vás sme pripravili možnosť odskúšať si všetky zručnosti z jazyka (čítanie, písanie, počúvanie, konverzáciu), ktoré sú súčasťou skúšky. Lektori Vás prevedú testami a po jeho vypracovaní si spolu odôvodníte nesprávne odpovede, aby Vás už nič neprekvapilo.

Domáce úlohy, referáty, eseje

Neviete si dať rady s domácou úlohou, referátom či esejou v cudzom jazyku? Zašlite nám Vaše zadanie, pokyny na vypracovanie a problém vyriešime za Vás. Text preložíme, prerobíme opravíme a zašleme do potrebného času na odovzdanie práce či úlohy.

Korektúry textov

Napísali ste text v cudzom jazyku, ale nie ste si istí či správne? Služba korektúra textu Vám odpovie na Vašu otázku. Pošlite nám Váš text a obratom dostanete dokument s vyznačenými a zároveň aj opravenými preklepmi a chybami.

Preklady a tlmočenie

Potrebujete preklad dokumentu, tlmočenie na spoločenskú alebo inú udalosť? Naši spoľahliví a kvalifikovaní lektori s vyštudovaným cudzím jazykom a pobytom v zahraničí vyhovejú Vašim požiadavkám vo všetkých oblastiach prekladov a tlmočení.

Prihlásenie
Email
Heslo
Novinky emailom
Email

Prihlásiť sa na bezplatnú ukážkovú lekciu

Povedali o nás


Copyright © 2012 AjOnline. All rights reserved.

Design & Code by rsoukal@gmail.com