Neprihlásený

Online kurzy cez Skype

Prečo cez Skype?

Výučba cudzích jazykov cez Skype je veľmi populárnou metódou výučby všetkých vekových generácií. Výhody učenia sa cez Skype sú hlavne v úspore Vášho času, využití moderných komunikačných nástrojov cez internet, interakcií s lektorom cez hlasovú službu a intenzity výučby.

Lekcie cez Skype patria v našej jazykovej škole medzi najviac vyhľadávané, pretože sú prispôsobené na mieru pre klienta. Medzi top kurzy patrí konverzačný, kde si klient vyberie z ponuky tém na konverzáciu, čím má možnosť si v danej oblasti nie len rozširiť slovnú zásobu, ale aj precvičiť gramatiku a je motivovaný na lekcii. Cez audio prenos zvuku si klient zvykne počúvať cudzí jazyk. Nebude pre neho problém porozumieť jazyku či v osobnom styku alebo cez telefón, ak by sa napríklad rozhodol si telefonicky zarezervovať ubytovanie na dovolenku. Lekcie sú 60minútové, čas lekcií je flexibilný na základe požiadaviek klienta. Klient má možnosť bezplatnej ukážky, kde sa spojí telefonicky cez Skype s lektorom, vyskúša si spôsob výučby, priebeh hodiny, spôsob spolupráce s lektorom a rozhodne sa, či má záujem o predplatenie si lekcií.

Ak sa chcete učiť v pohodlí domova, práce, chaty, obľúbeného miesta bez stresu, kde nebudete ničím rušený, kurz cez Skype je pre Vás najlepšou voľbou. Jediná vec, ktorú potrebujete k výučbe je mikrofón (nie je vždy potrebný) a nainštalovaná aplikácia Skype. Ak si nebudete dať vedieť rady so stiahnutím aplikácie alebo inštaláciou, prevedieme Vás celým postupom.

Ste pripravený na speaking, sprechen, parler, conversatión, dialogo?

Tak môžeme začať :)

Ukážky výučby

Individuálny kurz angličtiny - Prítomný jednoduchý čas (Present simple tense):

Konverzačný kurz angličtiny - Téma:Hudba (Topic:Music):

Konverzačný kurz angličtiny - Téma:Zdravý životný štýl (Topic:Healthy Lifestyle):

Konverzačný kurz nemčiny - Téma:Moja rodina (s Thema:Meine Familie):

Stiahni Skype

Tu si môžete stiahnúť a nainštalovať bezplatnú službu Skype
Prihlásenie
Email
Heslo
Novinky emailom
Email

Prihlásiť sa na bezplatnú ukážkovú lekciu

Povedali o nás


Copyright © 2012 AjOnline. All rights reserved.

Design & Code by rsoukal@gmail.com